Oferta #allinclusive Biura Podróży Wielki Egipt!

27/9/2019

Chociaż kalendarze zaczęły bezlitośnie wskazywać jesień, lato nie musi odchodzić w zapomnienie! Marzysz o kolejnej wakacyjnej podróży, tęsknisz za promieniami słońca otulającymi ciało czy ciepłym piaskiem pod stopami...? Potrzebujesz relaksu nad ekskluzywnym basenem lub w krystalicznej, morskiej wodzie? A może pragniesz uciec od europejskiego zgiełku w egzotyczne, afrykańskie strony?

Daj się ponieść fantazji! Daj się porwać przygodzie! Biuro Podróży Wielki Egipt gwarantuje Ci niezapomniany czas!

Przed wyjazdem do obcego, egzotycznego kraju powstrzymują Cię wyłącznie obawy? Spokojnie – nie jesteś sam! Nasze Biuro gwarantuje profesjonalną opiekę podczas zwiedzania afrykańskich zabytków, monumentalnych piramid i starożytnych świątyń. Nasz najlepszy przewodnik Józef będzie Ci towarzyszył przez cały czas trwania Twoich wyjątkowych, egipskich wakacji. Z nim żadna przygoda nie będzie Ci straszna, gdyż Józek jak nikt inny jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu i wyjść bez szwanku z największych nawet zawirowań.

Podróżujesz sam, z przyjaciółmi czy z rodziną? Nie ma to znaczenia! Biuro Podróży Wielki Egipt zapewnia atrakcje dla każdego. Warto jednak wspomnieć, że Nasze wycieczki są doskonałą okazją do zacieśnienia rodzinnych więzów. Zagraniczne wypady pozwalają z innej perspektywy spojrzeć na często skomplikowane relacje rodzinne. Taki wyjazd na pewno dobrze zrobi niejednej familii.

Masz dość nudnego leżakowania nad basenem? I bardzo dobrze! Szkoda życia, żeby bezczynnie trwać. Oczywiście, czas na wypoczynek, leżing oraz plażing też jest potrzebny, ale... to nie wszystko! Podczas podróży z Firmą Wielki Egipt masz gwarancję ogromnej dawki humoru i świetnej zabawy. Komizm, groteska i mrugnięcie okiem do szarej rzeczywistości pozwolą Ci oczyścić głowę i naładować akumulatory przed kolejnym, wymagającym rokiem pracy.

 

Koniecznie zobacz spot reklamowy Biura Podróży Wielki Egipt!

 Dowiedz się więcej o Józefie Egipskim i bez obaw wyrusz z nami w stronę wielkiej przygody!

 

Czas na formalności. Ale nie martw się, to nic skomplikowanego. W razie pytań i wątpliwości – służymy pomocą.
 

  • Wylot 9 lub 10 października o godz. 18:00 z lotniska Pałac Młodzieży w Katowicach.

  • Czas trwania podróży: 180 minut 

  • Bilety w cenie 20 zł (z ograniczoną widocznością – miejsce na skrzydle samolotu),
    30 zł, 35 zł lub 45 zł 

     

do nabycia na ticketportal.pl oraz w Punkcie Sprzedaży Ticketportal

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

wyróżnione posty

Józef Egipski - online

June 17, 2020

1/3
Please reload

ostatnie posty

July 9, 2019