Za nami kolejna premiera!

12 i 13 października miała miejsce już trzecia nasza premiera! Tym razem był to musical „Dawid”. Nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania - sala dwukrotnie wypełniła się kompletem widzów.


Każdorazowe wyjście na scenę sprawia nam ogromną radość i satysfakcję, ale mamy nadzieję, że nasze spektakle są wyjątkowym przeżyciem również dla Was. To wielki zaszczyt, ale i wielka odpowiedzialność, że możemy przybliżać Wam biblijne historie, rzucając na nie światło z zupełnie innej perspektywy.


I tym razem postawiliśmy sobie kolejne wyzwania i przez kilka miesięcy dobrze się bawiliśmy, ale także ciężko pracowaliśmy, aby im sprostać. Nie skończyło się jedynie (albo aż) na przyswojeniu tekstu, choreografii czy partii wokalnych. Mieliśmy swój drobny udział w tworzeniu scenografii i przeszliśmy szybki kurs krawiecki, a to wszystko oczywiście pod okiem naszej wspaniałej scenograf i kostiumolog - Agnieszki Jasińskiej.

Również nasi muzycy w pocie czoła pracowali nad utworami, aby w dniu premiery ukazać pełnię piękna tych dźwięków.

Jak się udało? Oceńcie sami.


Dla tych, którym nie udało się załapać na znikające w mgnieniu oka bilety, mamy informację, która na pewno Was pocieszy! Już 30 listopada i 1 grudnia zagramy ponownie w katowickim Pałacu Młodzieży. Tym razem na pewno nie może Was zabraknąć!


wyróżnione posty
ostatnie posty