menadżer

Mirela
Gontarz

Jestem miłośniczką katowickiej moderny. Lubię język i kino hiszpańskie. Energii dodaje mi kolor czerwony, a w wolnych chwilach górę biorą eksperymenty kulinarne.

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku historia oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach – zarządzanie i marketing ze specjalizacją marketing i public relations. Od lat związana z mediami. Zajmowała się planowaniem i realizacją kampanii reklamowych oraz strategii marketingowych w Radiu eM, a także zakupem mediów. Obecnie zawodowo związana z TVP Katowice, gdzie odpowiada za planowanie produkcji telewizyjnej. Organizator i koordynator imprez artystycznych i kulturalnych, w tym koncertów z udziałem m.in. Natalii Niemen, New Life M, Mate.O, TGD, 2Tm2,3 czy Beaty Bednarz, wystaw i eventów (Dni Młodych Chrześcijan, Mariacka Bless Night) oraz megawidowisk o charakterze religijnym w katowickim Spodku: „Franciszek wezwanie z Asyżu” (2013), „Exodus” (2014) i „Jonasz” (2015).

 

W Teatrze Franciszka niezastąpiony project manager! Odpowiedzialna m.in. za relacje z mediami oraz kontakty z partnerami zewnętrznymi. Troszczy się jednak nie tylko o interesy, ale przede wszystkim o każdego z nas, nieustannie ofiarowując swoje wsparcie i pomoc.